Roční období

Letní prázdniny

11. července 2016 v 16:38 | newyorklove

Letní prázdniny, jsem měla vždy ráda, taky kdo by ne?! Ale nejvíc mi vadí to neskutečný vedro. Já radši zataženo a počasí je tak akorát :)
Prázdniny už jsou 11 dní, pro některé delší dobu. Jak sami vidíte je neskutečné vedro, takže asi většina lidí jede k moři :) Já už tam bohužel byla a pojedu tam až opět za rok. Ale mně to nevadí, už mi to docela stačilo ;) Ale i tak bych byla ráda, kdyby jsme měli moře i tady v Česku.
Málo kdo z vás, si už první den prázdnin řeklo "Tak, a za chvíli je konec" :DD Já si to řekla, a říkám si to skoro neustále. Ale ikdyž bude třeba poslední den prázdnin, tak si ho užijte jako kdyby začínali! A naštěstí i po letních prázdninách se máme na co těšit :) A jsou to Vánoce :DD Já vím, na slovo Vánoce je docela brzo.

Také mnozí z vás jede na chalupu, do Alp nebo do ciziny.. Takže "jediné" co by jste si měli z tohoto článku pamatovat je, aby jste si to UŽILI! A na školu vůbec nemyslete!

Oblíbené květiny

29. dubna 2016 v 15:42 | newyorklove
Nejoblíbenější:

Květiny. Květiny jsou opravdu krásné, někoho přivedou na jiné myšlenky :) Já zbožnuji jako květinu (venku) Tulipány. Vždycky když vidím nějaký rozkvetlí tulipán, hned mám lepší náladu. Ale doma, miluji kaktusy. Doma jich mám asi přes 10 kaktusů, a jsou opravdu krásný. Tulipán a Kaktus ty jsou mé nejoblíbenější květiny.

Miluju všechny různý barvy tulipánu, a všechny možné velikosti kaktusů :D

Ostatní:

Pokud jste si všimli nových ikonek, tak tyto květiny taktéž zbožnuji. Já prostě miluju květiny všeho druhu :) Já jse moc netrhám, jenom se kochám. Nemám právě ráda lidi, kteří si utrhnout květinu a potom jí zahodí, to je k ničemu.
Také mám ráda pampelišky, jsou krásně žluté, a vidíme je pokaždé v jaru!


A jakou máte vy oblíbenou květinu? :)


 
 

Reklama
Reklama