Na přání

Tyler Garcia Posey

6. února 2016 v 10:13 | newyorklove


Ahoj! Tak tu je další článek na přání. A je to o Tyler Garcia Posey. Já ho tedy moc neznám, a tento článek se mi dělal trošku hůře, ale snad se bude líbit :) Tento článek si vyžádala Ivette.T A omlouvám se, že je toho málo.

Život

Tyler Garcia Posey se narodil 18.října. 1991 (24 let)- takže je ve znamení váhy :) Je z části Ir, Skot, Angličan a Mexičan. Má taky 2 bratry: Jesse Posey, Derek Posey. A jednu sestru: Mayra Posey

Herectví

V mladém věku projevil zájem o umění a už v šesti letech začal svou hereckou kariéru, když vystupoval na jevišti se svým otcem Johnem. Je také zpěvák, skladatel.. V roce 2011 se předtavil jako Scott McCall v seriálu na MTV Teen wolf.

Neil Patrick Harris

1. února 2016 v 14:13 | newyorklove


Takže Ahooj, je tu první článek v únoru :)

Dnes tu je další článek na přání :D Tento článek si vyžádala Natálie tak doufám, že se ti bude líbit :) Omlouvám se ti, že je toho málo! :)

Zdroj: Wikipedia

Herectví

Neil Patrick Harris je herec, zpěvák a řežisér. Zahrál si v mnoha filmech: Já ho znám hlavně v roli Barny Stinson - Jak jsem poznal vaší matku. Potom hrál: šmoulové, zahulíme uvídíme (2,3) atd..

Život

Narodil se 15. června 1973 (42 let) Neil je taky gay, a má manžela Davida Burtka. Neil Harris říká: Jsem rád gay, žiju svůj vlastní život. Ale bohužel když se ukázalo, že je gay začlo se o tom hodně spekulovat! Je taky hodně známí rolí: Barnyho Stinsona- Jak jsem poznal vaší matku :) Taky je velký fanoušek do magie, a vyhrál v roce 2006 cenu :D


Pokud si ještě někdo chce objednat herce tak ZDE
http://newyorklove.blog.cz/1601/herci-zapis

Cate Blanchett

30. ledna 2016 v 12:52 | newyorklove

Cate Blanchettová na FF v Sydney, 2011

Takže Ahoj :)

Dneska jsem si řekla, že nápíšu článek o Cate Blanchett.. Tento článek si vyžádala Gil- doufám, že se bude líbit :)

Zdroj: Wikipedia

Herectví

Cate Blanchett je herečka i režisérka. Zahrála si v mnoha filmech např.: Královna Alžběta, Pán prstenů- Hobit, Letec atd..

Rodina

Když jí bylo 10 let, její otec jí zemřel na infarkt. Má dva sourozence- bratra Boba, který pracuje jako inženýr počítačových systémů, a má také sestru Genevieve pracovala jako divadelní výtvarnice :)

Život

Narodila se 14. května 1969 (46 let) Jejím manželem je dramatik a scenárista Andrew Upton, kterého poznala v roce 1996 Nebyla to láska na první pohled; "Myslel si, že jsem nevšímavá a já se myslela, že je arogantní," uvedla později. Svatba se uskutečnila 23.dubna 2004 Dne 13 dubna 2008 v Sydney porodila jejich třetího syna jménem Ignatius Martin Upton.

 
 

Reklama