Můj svět

Potkala jsem Shopaholic Nikol

17. května 2016 v 18:53 | newyorklove

Včera večer jsem byla s rodiči v globusu. Jen tak jsem tam procházela a hledala nějakou mlsku. Najednou jsem se otočila a viděla jsem Shopaholic Nicol :o Nevěřila jsem tomu! :) Ano, možná to je jenom youtuberka, ale Nikol mám docela ráda. Ale kdyby jste viděli jak jsem na ní ČUMĚLA :DD Ona si toho později všimla, a usmála se, ale asi jsem jí připadala jako debil :DD Ona tam nakupovala se svými kamarády, a i oni si všimli jak jsem na ní koukala! :D Také jsem někdy potkala zpěváka z Chinaski, a taky jsem na něj čuměla jako debil :DDD


A pokud neznáte Shopaholic Nicol, tak zde je jedno video: (v celém článku)

Krásné počasí :)

23. dubna 2016 v 11:45 | newyorklove

Ahojky :) Tak jak se vám líbí můj nový desing? :D Je zcela můj vlastní, chybí ještě pár nadpisků do menu atd..

Tak je konečně venku hezky. Tento týden bylo opravdu krásně! Už se těším na léto, na velké prázdniny a na dovolenou :) Jenom se netěším na to ukrutné vedro, to já 2x moc nemusím. Já mám ráda, buď když je tak akorát, svítí sluníčko není vám ani zima ani vedro. Aneb, když prší :DD A právě na jaro/léto jsem se inspirovala, a udělala nový desing. Když jsem ho dělala, byl úplně jinačí, ale řekla jsem si, že chci něco obyčejného, ale přitom pěkného ;) Já pořád o víkendech někam cestuju, a když vidím ty krásné rozkvetlé louky, které vypadají z dálky jako koberec :DD, tak se neuvěřitelně těším na volno. Takhle se pořád musím učit do školy, a nemůžu si "užívat", no jo škola je hrozná! :) Ale já to beru se zdviženou hlavou, protože jakoby, zachviličku jsou prázdniny :D

Já mám nejradši za roční období nejspíš jaro a podzim. Zimu mám ráda jen ze začátku, ale potom jí mám dost xD Léto, to mám také moc ráda, ale jak už jsem říkala, nesnáším moc to vedro. A jaké je vaše oblíbené roční období?

V celém článku fotky :)

Anglie

14. dubna 2016 v 9:14 | newyorklove
AHOJKY! :) Tak po dlouhé době tu je článek. Jenom hned ze začátku chci říct, že se sem nevracím, jenom někdy napíšu článek ;)

Se školou jsme byli v Anglii. Bylo to úžasný. Byli jsme první den v Londýně, kde jsme viděli: London Eye, Big Ben, Tower Bridge atd.. :D Potom někdy večer, jsme jeli do Oxfordu do rodin. Já a kámošky jsme měli perfektní rodinu! :) Byli jsme na různých hradech, krámech = primark :DD.... Někdy ve středu jsme jeli na Stonehege a ty oo. Ten byl boží!! Možná to jsou jenom kameny, ale jsou libový :DD Po Stonehenge, jsme jeli do města Bath. Tam, abych řekla pravdu, se mi líbilo mnohem víc než v Londýně! :) Bath, mají největší a krásný parky, různá zakulacená náměstí, nějaké domy jako schody atd.. :D

Výlet do Anglie se mi moc líbil, a doporučila bych, aby jste se tam určitě podívali, hlavmě do Bath!!! :)


V celém článku najdete fotky (moje vlastní, nekopírovat)

Co mě baví

13. února 2016 v 18:10 | newyorklove
Ahojky!

Tak jak pak se máte? Já šíleně unaveně. Dneska jsem měla zápas, a hrozně jsem unavená. Chtěla jsem jít do krámu, koupit si nějaké dobroty, ale moje nohy mě neunesly :) Tak jsem se rozhodla, být doma a psát "příběh" On to ani není příběh, je to vlastně o Žirafě Zůze :) Zatím sem u 1. kapitoly ;) Moje kámoška mě k tomu inspirovala :) Ona je velmi dobrá v kreslení, dělá taky různé příběhy ... Jednou ve škole, si vzala takový sešit, a pořád si tam kreslí anime :) Anime se jí vždy povedou, a příběhy taky :) Já jsem psala prvně o mém snu, ale ted mám Žirafu Zůzu :DD Název mě napadl, že ve škole mi říkají žirafa.. :)
Kreslení mám taky od ní. Asi před 2 dny jsem se rozhodla kreslit :) Ten den když jsem se rozhodla kreslit, tak jsem si nakreslila krásného pejska, a podle mě se mi neskutečně povedl. Byl to můj 1 pejsek, dělala jsem to podle videa. Každý když začíná, asi dělá podle přílohy. :)
Včera jsem to zkusila podle vlastní fantazie. A není vůbec špatná. Když si zapamatuje skoro každý tah, tak to jde jako po másle ;)
Toto je můj nakreslený pejsek. Omlouvám se za grafiku :)

To by bylo asi vše, užijte si zbytek soboty, a já jdu pokračovat v psaní ;)

Recitace

11. února 2016 v 14:06 | newyorklove
Ahooj xD

Drobátko opožděný článek, já ho chtěla napsat ve středu, ale nedošlo na to. Tak to písu ted ;) Na konci článku je moje básnička.

V úterý jsme měli recitaci, z naší třídy se zúčastnili 4 žáci :) Já jsem šla jako 3, ani jsem neměla moc nervy, teda jenom na začátku, ale jak jsem přišla na podium, tak všechna tréma ze mě spadla xD Básničku jsem podle mě docela dobře řekla, ani jednou jsem se nezasekla, a šlo mi to jako po másle! Koukala jsem jenom na jedno místo aby mě další žáci nerozesmáli, a pohodička :D

Skončila jsem na krásném 3.místě, (byla remíza), takže s semnou byl ještě na 3. místě můj spolužák Vojta. Dostali jsme: Čokoládu, tužku, takovou vonavou pyramidu a vlchčený ubrousky ;)
Naštěstí jsem nepostoupila do dalšího kola :) Já jsem ani nechtěla, postoupit... Ale 3. místo je krásné (moje oblíbené číslo ;)


Moje básnička: (možná je trošku dětská, ale co, je pěkná, dobře se pamatuje :)

Moje tužka ušatá

Jan Vodnanský

Moje tužka ušatá
poskakuje sem a tam
Buďto píše nebo kreslí
neptá se mě vůbec jestli
může papír počmárat
proto tužku svou mám rád

Buďto čmárá nebo píše
zvířata i jejich skrýše
kreslí když ji napadnou
květy které nezvadnou

Moje tužka všeho schopná
včera vyskočila z okna
vyvolala paniku
rejdila po chodníku

Moje tužka ušatá
poskakuje sem a tam
Tuhu má a taky uši
všechno slyší nebo tuší
láká kluky děvčata
Moje tužka ušatá
Učení mučení

6. února 2016 v 12:36 | newyorklove

Ahoj ještě jednou! :)

Tak jak se máte? Já normálně, musím se učit, hrát na flétnu atd.. :( Chtěla bych spíš být na blogu nebo koukat na filmy, ale chci mít s angličtiny a španělštiny dobré známky, protože ted v 2 pololetí jsem se neskutečně zhoršila z angličtiny!
Já u učení nevydržím nikdy moc dlouho.. (ale to asi skoro nikdo)
Já nesnáším učení! Nebo úkoly, ale naštěstí na 2 stupni dostáváme opravdu málo kdy úkoly. Ale za to nám dávají samé testy! Moje sestra a tatka jeli na chalupu, mi jsme s mamkou doma, takže tu je pohodička. Ale mamka neustále: "Dojdi s pejskem" "Jdi se učit" atd.. Ani o víkendu nemáte klid od školy. Dneska asi se budu učit angličtinu, a zítra tu španělštinu, protože španělština mi jde mnohem lépe než angličtina! xD

Hrozný kroužek!

4. února 2016 v 18:42 | newyorklove

Ahojky :)
Tak jak pak se máte? Já, no dobře, ale unaveně naštěstí je zítra pátek :D

Před chvíli jsem přišla z kroužku, a OMG... Každý rok se dělá soustředění, a já tam byla před rokem a něco se mi tam stalo, a už tam radši nechci ;) A dneska jsem to řekla trenérce, a na konci tréninku si mě zavolala a řekla mi: "Já vím, je to hodně peněz, ale nemohla by ses ještě zeptat doma? Třeba by jste si to vzali na splátky?"
A já na to: No já nevím..? Ale nakonec sem řekla, že se teda zeptám. Ale co to je za blbý nápad?! Mít to na splátky? OMG. Já hlavně se školou jedu do Anglie, a kupujeme si taky dům, takže na utrácení zrovna není! A já bych tam ani nejela, kdyby to bylo i za 1,-KČ !! Já i s tímto kroužkem chci už brzo skončit, chtěla jsem už začátkem školy, ale říkala jsem si to by byla taková... já nevím zrada?! Já tam skoro nikoho nemám ráda, protože si všichni myslí bůh ví co!.. Jedinou holku mám ráda, tak je úplně v pohodě, a vždy když máme trénink jsem s ní ve dvojici atd.. Ale tu si taky dobírají :( A jedna holka, ta je taková ... má bohatou rodinu a myslí si o sobě hodně, a tak nás tam všechny poučuje. Já bych jí takovou vrazila!

Dobrý i dementní den

2. února 2016 v 15:33 | newyorklove
Ahoj! (všechno co si zde přečtete neberte jako vychloubání ;)

Tak dneska se mi konečně vrátil notebook :) Byl asi 2 týdny v opravně, a připadalo mi jako věčnost... Dneska je dobrý den, jenom né ve škole! Dneska jsem si i "odkoupila" od kámošky MP4 :) A jak jinak, kámoška řekla: "Já ti smažu jednu písničku" no nebyla to 1, ale všechny :DD Prostě tululum :DD Jinak ta MP je krásná bílo-modrá a tyto barvičky zbožnuji, to i notebook je bílý xD
Jediný co mi vadí, je že mám dneska koncert na flétnu :( Ono to není tak strašný, tedy do té doby jak jdete na podium.! Vždycky, když mám trému začnou se mi třás nohy atd.. (asi to taky znáte ;) Ale jinak POHODIČKA :)

Program po koncertě:

Takže dneska po konzertě půjdu domu, převleču se půjdu na notebook (blog), a taky si budu stahovat písničky na MP4, a facebook :)

Jakoby "první" Lyžování

29. ledna 2016 v 17:21 | newyorklove

Dneska ráno jsem jela s tatkou a s kámoši na lyže. Já nikdy neuměla jezdit a ani mě to moc nebavilo, ale dnešek byl pravý opak! Vůbec jsem nečekala, že mi to docela půjde.. Ale je pravda, že jsem někdy spadla, ale to se stává :) Jela jsem i na vleku, jedním slově PERFEKTNÍ! Byli jsme tam asi 3 hodiny, a za tu dobu mě to začalo bavit :D Já opravdu nikdy nechtěla jít na lyže, ale musí se zariskovat a zkusit něco nového!

Ale jsem tak unavená, že se skoro pohybuji.. A co teprve zítra, to bude ještě horší... Aspon, že zítra je sobota :) Tak si užijte pátek a AHOJ! Úžasný
 
 

Reklama
Reklama