Červenec 2016

Letní prázdniny

11. července 2016 v 16:38 | newyorklove |  Roční období

Letní prázdniny, jsem měla vždy ráda, taky kdo by ne?! Ale nejvíc mi vadí to neskutečný vedro. Já radši zataženo a počasí je tak akorát :)
Prázdniny už jsou 11 dní, pro některé delší dobu. Jak sami vidíte je neskutečné vedro, takže asi většina lidí jede k moři :) Já už tam bohužel byla a pojedu tam až opět za rok. Ale mně to nevadí, už mi to docela stačilo ;) Ale i tak bych byla ráda, kdyby jsme měli moře i tady v Česku.
Málo kdo z vás, si už první den prázdnin řeklo "Tak, a za chvíli je konec" :DD Já si to řekla, a říkám si to skoro neustále. Ale ikdyž bude třeba poslední den prázdnin, tak si ho užijte jako kdyby začínali! A naštěstí i po letních prázdninách se máme na co těšit :) A jsou to Vánoce :DD Já vím, na slovo Vánoce je docela brzo.

Také mnozí z vás jede na chalupu, do Alp nebo do ciziny.. Takže "jediné" co by jste si měli z tohoto článku pamatovat je, aby jste si to UŽILI! A na školu vůbec nemyslete!

Wattpad

11. července 2016 v 15:55 | newyorklove

Ahojky, mnozí z vás asi neví, že mám wattpad. Takže byla bych moc ráda, kdyby jste se na něj koukli a dali FALLOW :) Najdete tam i příběh, a doufám, že se bude líbit! :D