Duben 2016

Ikonky blogu

29. dubna 2016 v 16:20 | newyorklove
By: http://monika-graphic.blog.cz/By: http://egypt888.blog.cz/

Oblíbené květiny

29. dubna 2016 v 15:42 | newyorklove |  Roční období
Nejoblíbenější:

Květiny. Květiny jsou opravdu krásné, někoho přivedou na jiné myšlenky :) Já zbožnuji jako květinu (venku) Tulipány. Vždycky když vidím nějaký rozkvetlí tulipán, hned mám lepší náladu. Ale doma, miluji kaktusy. Doma jich mám asi přes 10 kaktusů, a jsou opravdu krásný. Tulipán a Kaktus ty jsou mé nejoblíbenější květiny.

Miluju všechny různý barvy tulipánu, a všechny možné velikosti kaktusů :D

Ostatní:

Pokud jste si všimli nových ikonek, tak tyto květiny taktéž zbožnuji. Já prostě miluju květiny všeho druhu :) Já jse moc netrhám, jenom se kochám. Nemám právě ráda lidi, kteří si utrhnout květinu a potom jí zahodí, to je k ničemu.
Také mám ráda pampelišky, jsou krásně žluté, a vidíme je pokaždé v jaru!


A jakou máte vy oblíbenou květinu? :)Krásné počasí :)

23. dubna 2016 v 11:45 | newyorklove |  Můj svět

Ahojky :) Tak jak se vám líbí můj nový desing? :D Je zcela můj vlastní, chybí ještě pár nadpisků do menu atd..

Tak je konečně venku hezky. Tento týden bylo opravdu krásně! Už se těším na léto, na velké prázdniny a na dovolenou :) Jenom se netěším na to ukrutné vedro, to já 2x moc nemusím. Já mám ráda, buď když je tak akorát, svítí sluníčko není vám ani zima ani vedro. Aneb, když prší :DD A právě na jaro/léto jsem se inspirovala, a udělala nový desing. Když jsem ho dělala, byl úplně jinačí, ale řekla jsem si, že chci něco obyčejného, ale přitom pěkného ;) Já pořád o víkendech někam cestuju, a když vidím ty krásné rozkvetlé louky, které vypadají z dálky jako koberec :DD, tak se neuvěřitelně těším na volno. Takhle se pořád musím učit do školy, a nemůžu si "užívat", no jo škola je hrozná! :) Ale já to beru se zdviženou hlavou, protože jakoby, zachviličku jsou prázdniny :D

Já mám nejradši za roční období nejspíš jaro a podzim. Zimu mám ráda jen ze začátku, ale potom jí mám dost xD Léto, to mám také moc ráda, ale jak už jsem říkala, nesnáším moc to vedro. A jaké je vaše oblíbené roční období?

V celém článku fotky :)

Anglie

14. dubna 2016 v 9:14 | newyorklove |  Můj svět
AHOJKY! :) Tak po dlouhé době tu je článek. Jenom hned ze začátku chci říct, že se sem nevracím, jenom někdy napíšu článek ;)

Se školou jsme byli v Anglii. Bylo to úžasný. Byli jsme první den v Londýně, kde jsme viděli: London Eye, Big Ben, Tower Bridge atd.. :D Potom někdy večer, jsme jeli do Oxfordu do rodin. Já a kámošky jsme měli perfektní rodinu! :) Byli jsme na různých hradech, krámech = primark :DD.... Někdy ve středu jsme jeli na Stonehege a ty oo. Ten byl boží!! Možná to jsou jenom kameny, ale jsou libový :DD Po Stonehenge, jsme jeli do města Bath. Tam, abych řekla pravdu, se mi líbilo mnohem víc než v Londýně! :) Bath, mají největší a krásný parky, různá zakulacená náměstí, nějaké domy jako schody atd.. :D

Výlet do Anglie se mi moc líbil, a doporučila bych, aby jste se tam určitě podívali, hlavmě do Bath!!! :)


V celém článku najdete fotky (moje vlastní, nekopírovat)