Únor 2016

Moře_Layout 1

20. února 2016 v 18:38 | newyorklove |  Layout

Srnčí zjevení

15. února 2016 v 18:57 | newyorklove
Tento příběh je zítra do školy. My jsme měli něco vymyslet, doufám, že se bude líbit :) A první 4 věty vymyslela učitelka ;)

Bylo krásné letní odpoledne. Vypravila jsem se s kamarády do lesa. Měli jsme dobrou náladu, těšili jsme se na sbírání hub. Chvíli jsme chodili po lese. Najednou jsme viděli dvě krásné srnky. Obě srnky byly stejně zbarvené: hnědé tělo a zadeček bílý. My jsme se rychle schovali za křoví, a pozorovali jsme je. Po pár minutách srnky utekly.. Když srnky utekly, tak jsme pokračovali v hledání hub. Za chvíli jsme slyšeli 3 výstřely! Výstřely se ozvaly na levé straně, kam utekly srnky. Radši jsme se pomalu vraceli domů. Doufali jsme, že výstřely nebyly na srnky, a proto jsem se za dva dny znovu vrátila do lesa. Šla jsem na to samé místo, kde jsme je poprvé spatřili. Schovala jsem se za křoví a čekala! Najednou jsem něco slyšela. Šla jsem se tam podívat, a uviděla jsem snad deset srnek. Koukala jsem na každou srnku, ale neviděla jsem tam ty, které jsme potkali. Byla jsem moc smutná, ale každý den žiju s podvědomím, že ty srnky v lese jsou!


Valentýn

14. února 2016 v 14:45 | newyorklove |  Ostatní

Ahojky všichni!

Tak dneska je Valentýn :) Jdete někam? (s někým) :) Já ne, (já jsem na to hlavně ještě malá xD) Dneska si užívám valentýna doma :) Já ted si jdu udělat valentýnské jídlo, takže to trošku zkrátím :) Všem moc přeju krásného Valentýna, a rozhodně si ho užijte! A kdo je doma sám, tak si udělejte nějaké gurmánské jídlo xD (jako já)

Co mě baví

13. února 2016 v 18:10 | newyorklove |  Můj svět
Ahojky!

Tak jak pak se máte? Já šíleně unaveně. Dneska jsem měla zápas, a hrozně jsem unavená. Chtěla jsem jít do krámu, koupit si nějaké dobroty, ale moje nohy mě neunesly :) Tak jsem se rozhodla, být doma a psát "příběh" On to ani není příběh, je to vlastně o Žirafě Zůze :) Zatím sem u 1. kapitoly ;) Moje kámoška mě k tomu inspirovala :) Ona je velmi dobrá v kreslení, dělá taky různé příběhy ... Jednou ve škole, si vzala takový sešit, a pořád si tam kreslí anime :) Anime se jí vždy povedou, a příběhy taky :) Já jsem psala prvně o mém snu, ale ted mám Žirafu Zůzu :DD Název mě napadl, že ve škole mi říkají žirafa.. :)
Kreslení mám taky od ní. Asi před 2 dny jsem se rozhodla kreslit :) Ten den když jsem se rozhodla kreslit, tak jsem si nakreslila krásného pejska, a podle mě se mi neskutečně povedl. Byl to můj 1 pejsek, dělala jsem to podle videa. Každý když začíná, asi dělá podle přílohy. :)
Včera jsem to zkusila podle vlastní fantazie. A není vůbec špatná. Když si zapamatuje skoro každý tah, tak to jde jako po másle ;)
Toto je můj nakreslený pejsek. Omlouvám se za grafiku :)

To by bylo asi vše, užijte si zbytek soboty, a já jdu pokračovat v psaní ;)


Recitace

11. února 2016 v 14:06 | newyorklove |  Můj svět
Ahooj xD

Drobátko opožděný článek, já ho chtěla napsat ve středu, ale nedošlo na to. Tak to písu ted ;) Na konci článku je moje básnička.

V úterý jsme měli recitaci, z naší třídy se zúčastnili 4 žáci :) Já jsem šla jako 3, ani jsem neměla moc nervy, teda jenom na začátku, ale jak jsem přišla na podium, tak všechna tréma ze mě spadla xD Básničku jsem podle mě docela dobře řekla, ani jednou jsem se nezasekla, a šlo mi to jako po másle! Koukala jsem jenom na jedno místo aby mě další žáci nerozesmáli, a pohodička :D

Skončila jsem na krásném 3.místě, (byla remíza), takže s semnou byl ještě na 3. místě můj spolužák Vojta. Dostali jsme: Čokoládu, tužku, takovou vonavou pyramidu a vlchčený ubrousky ;)
Naštěstí jsem nepostoupila do dalšího kola :) Já jsem ani nechtěla, postoupit... Ale 3. místo je krásné (moje oblíbené číslo ;)


Moje básnička: (možná je trošku dětská, ale co, je pěkná, dobře se pamatuje :)

Moje tužka ušatá

Jan Vodnanský

Moje tužka ušatá
poskakuje sem a tam
Buďto píše nebo kreslí
neptá se mě vůbec jestli
může papír počmárat
proto tužku svou mám rád

Buďto čmárá nebo píše
zvířata i jejich skrýše
kreslí když ji napadnou
květy které nezvadnou

Moje tužka všeho schopná
včera vyskočila z okna
vyvolala paniku
rejdila po chodníku

Moje tužka ušatá
poskakuje sem a tam
Tuhu má a taky uši
všechno slyší nebo tuší
láká kluky děvčata
Moje tužka ušatá

Signatury_Miley Cyrus (3)

10. února 2016 v 19:51 | newyorklove |  Signatury

Ahooj! ;)
Taky jsem skoro zapomněla, na další překrásnou Signaturu :)

Je od Annexo, a moc,moc, moc se ti povedla! Hrozně se mi líbí to její jméno, a kolem něco :) Tady je odkaz na Anexxo ZDE Opravdu moc Děkuji za krásnou signaturu :) - najdete všechny v rozcestníku Signatury ;)


Kdo by mi chtěl udělat signaturu, tak mi prosím napište. Byla bych moc a moc ráda :) Ted mi signatury došli, takže klidně napište xD

Happy Hippie Presents_3.část

8. února 2016 v 20:55 | newyorklove


Ahoj!
Skoro jsem zapomněla na 3 část Happy Hippie Presents Tak doufám, že se
budou líbit :)
To bude pořád platit pište svoje názory, jaká písnička byla podle Vás nejhezčí atd.. ;)

(Máte tu písničky : Androgynous, Peace Will Come, Yaw Baby)Androgynous

Moje spokojenost písně 98%

Peace Will Come

Moje spokojenost písně 94%


Yaw Baby

Moje spokojenost písně 75%

Jiný blog :)

7. února 2016 v 18:44 | newyorklove |  Ostatní
Ahojky! Tak jak se máte? Já tak normálně, ale vadí mi, že už "skončil" víkend :( Ale máme ještě pár hodin do konce :) Jenom chci říct jak to tady bude probíhat xD Já jsem budu pořád psát, ale už mín, budu hlavně psát na tento blog: ZDE Je to blog o pejscích, já je prostě zbožnuji! Doufám, že se bude líbit, ale pořád tady budete mít články :D

Já ani nevím co dneska napsat, takže tady máte jednu docela pěknou písničku od Miley Cyrus :D Klidně napište jestli se líbí nebo ne :)

Pokud nejde spustit tak ZDE

Učení mučení

6. února 2016 v 12:36 | newyorklove |  Můj svět

Ahoj ještě jednou! :)

Tak jak se máte? Já normálně, musím se učit, hrát na flétnu atd.. :( Chtěla bych spíš být na blogu nebo koukat na filmy, ale chci mít s angličtiny a španělštiny dobré známky, protože ted v 2 pololetí jsem se neskutečně zhoršila z angličtiny!
Já u učení nevydržím nikdy moc dlouho.. (ale to asi skoro nikdo)
Já nesnáším učení! Nebo úkoly, ale naštěstí na 2 stupni dostáváme opravdu málo kdy úkoly. Ale za to nám dávají samé testy! Moje sestra a tatka jeli na chalupu, mi jsme s mamkou doma, takže tu je pohodička. Ale mamka neustále: "Dojdi s pejskem" "Jdi se učit" atd.. Ani o víkendu nemáte klid od školy. Dneska asi se budu učit angličtinu, a zítra tu španělštinu, protože španělština mi jde mnohem lépe než angličtina! xD

Tyler Garcia Posey

6. února 2016 v 10:13 | newyorklove |  Na přání


Ahoj! Tak tu je další článek na přání. A je to o Tyler Garcia Posey. Já ho tedy moc neznám, a tento článek se mi dělal trošku hůře, ale snad se bude líbit :) Tento článek si vyžádala Ivette.T A omlouvám se, že je toho málo.

Život

Tyler Garcia Posey se narodil 18.října. 1991 (24 let)- takže je ve znamení váhy :) Je z části Ir, Skot, Angličan a Mexičan. Má taky 2 bratry: Jesse Posey, Derek Posey. A jednu sestru: Mayra Posey

Herectví

V mladém věku projevil zájem o umění a už v šesti letech začal svou hereckou kariéru, když vystupoval na jevišti se svým otcem Johnem. Je také zpěvák, skladatel.. V roce 2011 se předtavil jako Scott McCall v seriálu na MTV Teen wolf.