Zloděj??

19. listopadu 2015 v 11:39 | newyorklove

Tak to je 2 den co jsem doma :D ale zítra už jdu do školy :(( Dneska jsem byla doma a hrála jsem the Sims 3 a najednou slyším jak někdo otevírá dveře a bylo to asi v 9:30 já si myslela že je tu zloděj, ale ne byla to mamka.. Dneska mamka byla v práci a něco se jí tam stalo tak musela do nemocnice aby jí dali něco na bolest. Takže jsme s mamkou obě nemocný! :)))
Já jsem takový typ že jsem ráda sama doma bez rodičí, ale dneska mi to nevadí!!Smějící se Vždy když jsem nemocná tak bud jsem doma sama nebo někdy přijdou rodiče a já si vždy řeknu "a mám skažený den" ale dneska NE...

Jsem moc ráda že mám notebook byla bych na něm od rána do večera, ale bohužel máme na Ajinu nějaký blbí úkol, který ani moc nechápu máme něco říkat anglicky, ale nevím co máme takovou učebnici kde jsou nějaký články a něco z toho, ale nevím jestli vše. A máte taky takový pocit když máte mít úkol do školy, ale nemáte na něj čas a máte nějakou novou věc např.:notebook,mobil tak vždy si na ten úkol vzpomenete a máte takový blbí pocit že na vás pořád něco čeká??


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama